Perbandingan harga dan penyedia Inmode
Sila semak senarai perkhidmatan dan harga berkaitan Inmode yang didaftarkan oleh klinik.
Bagaimana membandingkan maklumat Inmode?
Terdapat 3 penyedia aktif yang disenaraikan dan 12 perkhidmatan berdaftar dengan harga yang dipaparkan. Angka ini berdasarkan maklumat semasa yang didaftarkan oleh setiap penyedia, bukan purata pasaran. Semak kawasan rawatan, dos, bilangan sesi dan perkara yang termasuk dalam setiap perkhidmatan.
- Penyedia tersenarai
- 3 tempat
- Harga dipaparkan
- 12
- Panduan harga
- Semak mengikut penyedia
Soalan Lazim
Lihat senarai perkhidmatan dan harga
Sila sahkan dengan penyedia tentang skop harga yang dipaparkan dan status operasi semasa.
Springday Clinic Sinchon
Springday Clinic Sinchon →| Senarai rawatan | Harga |
|---|---|
| Inmode FX, 1 kawasan, rendah rangsangan, 3 minitTreatment time is measured with a timer for consistent delivery. | 70,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Inmode FX, 1 kawasan, intensiti tinggi, 5 minitTreatment time is measured with a timer for consistent delivery. | 100,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Inmode FORMA, 1 kawasan, rendah rangsangan, 3 minitTreatment time is measured with a timer for consistent delivery. | 70,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Inmode FORMA, 1 kawasan, intensiti tinggi, 5 minitTreatment time is measured with a timer for consistent delivery. | 100,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Inmode FX, seluruh muka, intensiti tinggi, 10 minit – 3 sesiTreatment time is measured with a timer for consistent delivery. | 540,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Inmode FORMA, seluruh muka, intensiti tinggi, 10 minit – 3 sesiTreatment time is measured with a timer for consistent delivery. | 540,000 KRWTidak termasuk VAT |
Lienjang Gangnam
Lienjang Gangnam →| Senarai rawatan | Harga |
|---|---|
| Inmode - FXSeluruh muka | 160,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Inmode - FormaSeluruh muka | 160,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Inmode - FX + FormaSeluruh muka | 290,000 KRWTidak termasuk VAT |
ELEV Clinic
ELEV Clinic →| Senarai rawatan | Harga |
|---|---|
| InMode FX - Wajah | 280,000 KRWTidak termasuk VAT |
| InMode Forma - Wajah | 280,000 KRWTidak termasuk VAT |
| InMode FX+Forma - Wajah | 500,000 KRWTidak termasuk VAT |
Kulit·Perubatan Estetik
Springday Clinic Sinchon
Springday Clinic Sinchon
- Inmode FX, 1 kawasan, rendah rangsangan, 3 minit70,000 KRW
- Inmode FX, 1 kawasan, intensiti tinggi, 5 minit100,000 KRW
Kulit·Perubatan Estetik
Lienjang Gangnam
Lienjang Plastic Surgery & Aesthetic Clinic
- Inmode - FX160,000 KRW
- Inmode - Forma160,000 KRW
Kulit·Perubatan Estetik
ELEV Clinic
ELEV Clinic
- InMode FX - Wajah280,000 KRW
- InMode Forma - Wajah280,000 KRW