Perbandingan harga dan penyedia Thermage
Sila semak senarai perkhidmatan dan harga berkaitan Thermage yang didaftarkan oleh klinik.
Bagaimana membandingkan maklumat Thermage?
Terdapat 4 penyedia aktif yang disenaraikan dan 12 perkhidmatan berdaftar dengan harga yang dipaparkan. Angka ini berdasarkan maklumat semasa yang didaftarkan oleh setiap penyedia, bukan purata pasaran. Semak kawasan rawatan, dos, bilangan sesi dan perkara yang termasuk dalam setiap perkhidmatan.
- Penyedia tersenarai
- 4 tempat
- Harga dipaparkan
- 12
- Panduan harga
- Semak mengikut penyedia
Soalan Lazim
Lihat senarai perkhidmatan dan harga
Sila sahkan dengan penyedia tentang skop harga yang dipaparkan dan status operasi semasa.
Lienjang Gangnam
Lienjang Gangnam →| Senarai rawatan | Harga |
|---|---|
| Thermage Custom - muka/badanRawatan yang dirancang doktor + 300 tembakan + penjagaan selepas rawatan LDM (5 minit) | 2,240,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Thermage Custom - muka/badanRawatan yang dirancang doktor + 600 tembakan + penjagaan selepas rawatan LDM (5 minit) | 3,740,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Thermage Custom - muka/badanRawatan yang dirancang doktor + 900 tembakan + penjagaan selepas rawatan LDM (5 minit) | 5,240,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Thermage Custom - tip mata225 tembakan | 1,790,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Thermage Custom - tip mata450 tembakan | 2,840,000 KRWTidak termasuk VAT |
ELEV Clinic
ELEV Clinic →| Senarai rawatan | Harga |
|---|---|
| Thermage FLX — 600 shot | 2,650,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Thermage FLX — 900 shot | 3,700,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Thermage FLX - Kawasan mata — 225 shot | 1,300,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Thermage FLX - Kawasan mata — 450 shot | 2,000,000 KRWTidak termasuk VAT |
Springday Clinic Sinchon
Springday Clinic Sinchon →| Senarai rawatan | Harga |
|---|---|
| Thermage FLX, 600 tembakanEstablished radiofrequency treatment designed to improve fine lines, pores, and skin laxity. | 2,100,000 KRWTidak termasuk VAT |
| Thermage FLX Mata, 450 tembakanEstablished radiofrequency treatment designed to improve fine lines, pores, and skin laxity. | 1,800,000 KRWTidak termasuk VAT |
Inobel Clinic Gangnam
Inobel Clinic Gangnam →| Senarai rawatan | Harga |
|---|---|
| Pakej Level On Thermage — 600 shot + IV nutrien detoks + penjagaan khusus | 2,400,000 KRWTidak termasuk VAT |
Kulit·Perubatan Estetik
Lienjang Gangnam
Lienjang Plastic Surgery & Aesthetic Clinic
- Thermage Custom - muka/badan2,240,000 KRW
- Thermage Custom - muka/badan3,740,000 KRW
Kulit·Perubatan Estetik
ELEV Clinic
ELEV Clinic
- Thermage FLX — 600 shot2,650,000 KRW
- Thermage FLX — 900 shot3,700,000 KRW
Kulit·Perubatan Estetik
Springday Clinic Sinchon
Springday Clinic Sinchon
- Thermage FLX, 600 tembakan2,100,000 KRW
- Thermage FLX Mata, 450 tembakan1,800,000 KRW
Kulit·Perubatan Estetik
Inobel Clinic Gangnam
Inobel Clinic
- Pakej Level On Thermage — 600 shot + IV nutrien detoks + penjagaan khusus2,400,000 KRW