Gangnam lichaamsvorm & body care prijs- en aanbiedervergelijking
강남 체형·바디관리 · 리엔장 강남점, 이노벨의원 강남, 형인재한의원 강남
Hoe vergelijk ik informatie over Gangnam lichaamsvorm & body care?
Actieve aanbieders: 3. Geregistreerde diensten met prijsvermelding: 19. Deze gegevens zijn door de aanbieders verstrekt en zijn geen marktgemiddelden. Vergelijk per dienst het behandelgebied, de hoeveelheid, het aantal sessies en de inbegrepen onderdelen.
- Verbonden bedrijven
- 3 locaties
- Weergegeven prijs
- 19
- Prijsinformatie
- Per bedrijf bekijken
Veelgestelde vragen
Bekijk menu en prijzen
Controleer bij de aanbieder het toepassingsgebied van de weergegeven prijs en of deze momenteel wordt aangeboden.
Lienjang Gangnam
Lienjang Gangnam →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Shurink Universe - Body Shurink100 shots | 160,000 KRWExclusief btw |
| Onda lifting - lichaam100,000 Joules | 1,590,000 KRWExclusief btw |
| LinearZ - lichaam100 shots | 240,000 KRWExclusief btw |
| Custom Ultherapy Prime - lichaam300 shots | 2,300,000 KRWExclusief btw |
| Custom Ultherapy Prime - lichaam600 shots | 4,280,000 KRWExclusief btw |
| Custom Thermage - gezicht/lichaamDoor de arts geplande behandeling + 300 shots + LDM-nazorg (5 minuten) | 2,240,000 KRWExclusief btw |
| Custom Thermage - gezicht/lichaamDoor de arts geplande behandeling + 600 shots + LDM-nazorg (5 minuten) | 3,740,000 KRWExclusief btw |
| Custom Thermage - gezicht/lichaamDoor de arts geplande behandeling + 900 shots + LDM-nazorg (5 minuten) | 5,240,000 KRWExclusief btw |
| Pico body toning1 sessie | 200,000 KRWExclusief btw |
| Pico body toning - brightening pakketOxygen peel + Pico Alex session | 400,000 KRWExclusief btw |
| Twin Pixel - lichaam (striae)Includes 49-pin multi-tip | 790,000 KRWExclusief btw |
| Whitening care - body brighteningFor underarms, elbows, or knees. Includes Oxygen Peel | 230,000 KRWExclusief btw |
| Vermageringsinjectie (lichaam)40cc. | 100,000 KRWExclusief btw |
| Premium vermageringsinjectie (lichaam)40cc. | 160,000 KRWExclusief btw |
| 1-inch injectie (lichaam)40cc. | 630,000 KRWExclusief btw |
| 1-inch injectie (lichaam, dubbele dosis)80cc total. | 630,000 KRWExclusief btw |
Inobel Clinic Gangnam
Inobel Clinic Gangnam →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Body Onda 100kJ | 750,000 KRWExclusief btw |
Hyunginjae Gangnam
Hyunginjae Gangnam →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Eendaags lichaamsbalanspakket | 180,000 KRWBtw bevestigen bij de aanbieder |
| Bodycontouring behandelpakket | 418,000 KRWBtw bevestigen bij de aanbieder |
Huid & Cosmetische Geneeskunde
Lienjang Gangnam
Lienjang Plastic Surgery & Aesthetic Clinic
- Shurink Universe - Body Shurink160,000 KRW
- Onda lifting - lichaam1,590,000 KRW
Huid & Cosmetische Geneeskunde
Inobel Clinic Gangnam
Inobel Clinic
- Body Onda 100kJ750,000 KRW
Kliniek voor Koreaanse traditionele geneeskunde
Hyunginjae Gangnam
Acupuncture Hyunginjae Gangnam Diet Korea
- Eendaags lichaamsbalanspakket180,000 KRW
- Bodycontouring behandelpakket418,000 KRW