Thermage prijzen & aanbieders vergelijken
Bekijk het behandelaanbod en de vermelde prijzen voor Thermage en gerelateerde behandelingen van aangesloten klinieken.
Hoe vergelijk ik Thermage-informatie?
Actieve aanbieders: 4. Geregistreerde diensten met prijsvermelding: 12. Deze gegevens zijn door de aanbieders verstrekt en zijn geen marktgemiddelden. Vergelijk per dienst het behandelgebied, de hoeveelheid, het aantal sessies en de inbegrepen onderdelen.
- Verbonden bedrijven
- 4 locaties
- Weergegeven prijs
- 12
- Prijsinformatie
- Per bedrijf bekijken
Veelgestelde vragen
Bekijk menu en prijzen
Controleer bij de aanbieder het toepassingsgebied van de weergegeven prijs en of deze momenteel wordt aangeboden.
Lienjang Gangnam
Lienjang Gangnam →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Custom Thermage - gezicht/lichaamDoor de arts geplande behandeling + 300 shots + LDM-nazorg (5 minuten) | 2,240,000 KRWExclusief btw |
| Custom Thermage - gezicht/lichaamDoor de arts geplande behandeling + 600 shots + LDM-nazorg (5 minuten) | 3,740,000 KRWExclusief btw |
| Custom Thermage - gezicht/lichaamDoor de arts geplande behandeling + 900 shots + LDM-nazorg (5 minuten) | 5,240,000 KRWExclusief btw |
| Custom Thermage - oogtip225 shots | 1,790,000 KRWExclusief btw |
| Custom Thermage - oogtip450 shots | 2,840,000 KRWExclusief btw |
ELEV Clinic
ELEV Clinic →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Thermage FLX — 600 pulsen | 2,650,000 KRWExclusief btw |
| Thermage FLX — 900 pulsen | 3,700,000 KRWExclusief btw |
| Thermage FLX (oogcontour) — 225 pulsen | 1,300,000 KRWExclusief btw |
| Thermage FLX (oogcontour) — 450 pulsen | 2,000,000 KRWExclusief btw |
Springday Kliniek Sinchon
Springday Kliniek Sinchon →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Thermage FLX, 600 shotsEstablished radiofrequency treatment designed to improve fine lines, pores, and skin laxity. | 2,100,000 KRWExclusief btw |
| Thermage FLX voor de ogen, 450 shotsEstablished radiofrequency treatment designed to improve fine lines, pores, and skin laxity. | 1,800,000 KRWExclusief btw |
Inobel Clinic Gangnam
Inobel Clinic Gangnam →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Level On Thermage Pakket — 600 shots + detox voedingsinfuus + persoonlijke zorg | 2,400,000 KRWExclusief btw |
Huid & Cosmetische Geneeskunde
Lienjang Gangnam
Lienjang Plastic Surgery & Aesthetic Clinic
- Custom Thermage - gezicht/lichaam2,240,000 KRW
- Custom Thermage - gezicht/lichaam3,740,000 KRW
Huid & Cosmetische Geneeskunde
ELEV Clinic
ELEV Clinic
- Thermage FLX — 600 pulsen2,650,000 KRW
- Thermage FLX — 900 pulsen3,700,000 KRW
Huid & Cosmetische Geneeskunde
Springday Kliniek Sinchon
Springday Clinic Sinchon
- Thermage FLX, 600 shots2,100,000 KRW
- Thermage FLX voor de ogen, 450 shots1,800,000 KRW
Huid & Cosmetische Geneeskunde
Inobel Clinic Gangnam
Inobel Clinic
- Level On Thermage Pakket — 600 shots + detox voedingsinfuus + persoonlijke zorg2,400,000 KRW