Rejuran prijzen & aanbieders vergelijken — Zuid-Korea
Bekijk het behandelaanbod en de vermelde prijzen voor Rejuran van aangesloten klinieken. Deze pagina vergelijkt diensten die momenteel in Zuid-Korea worden vermeld, met prijzen in Koreaanse won (KRW). Controleer de locatie, inbegrepen diensten, hoeveelheid of aantal sessies, belastingen en extra kosten. De afspraakdatum en taal van het consult moeten apart worden bevestigd. Vergelijk voor Rejuran de productnaam, hoeveelheid in cc, sessies en pakketinhoud. Vergelijk voor Ultherapy het apparaat, aantal shots en behandelgebied. Vergelijk verschillende producten of pakketten niet alleen op prijs. Bevestig ontbrekende gegevens en het totaal inclusief belasting voordat u boekt. Bekijk de momenteel vermelde aanbieders · Ultherapy
- Deze pagina vergelijkt diensten die momenteel in Zuid-Korea worden vermeld, met prijzen in Koreaanse won (KRW). Controleer de locatie, inbegrepen diensten, hoeveelheid of aantal sessies, belastingen en extra kosten. De afspraakdatum en taal van het consult moeten apart worden bevestigd.
- Prijzen komen van vermelde aanbieders en zijn geen marktgemiddelde of definitieve offerte.
- Vergelijk gebied, dosering of shots, sessies, belastingen, verdoving of extra kosten en consulttaal.
- Vergelijk voor Rejuran de productnaam, hoeveelheid in cc, sessies en pakketinhoud. Vergelijk voor Ultherapy het apparaat, aantal shots en behandelgebied. Vergelijk verschillende producten of pakketten niet alleen op prijs. Bevestig ontbrekende gegevens en het totaal inclusief belasting voordat u boekt.
Hoe vergelijk ik Rejuran-prijsinformatie?
Actieve aanbieders: 4. Geregistreerde diensten met prijsvermelding: 23. Deze gegevens zijn door de aanbieders verstrekt en zijn geen marktgemiddelden. Vergelijk per dienst het behandelgebied, de hoeveelheid, het aantal sessies en de inbegrepen onderdelen.
- Verbonden bedrijven
- 4 locaties
- Weergegeven prijs
- 23
- Prijsinformatie
- Per bedrijf bekijken
Veelgestelde vragen
Bekijk menu en prijzen
Controleer bij de aanbieder het toepassingsgebied van de weergegeven prijs en of deze momenteel wordt aangeboden.
Springday Kliniek Sinchon
Springday Kliniek Sinchon →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Rejuran, 2 cc – 1 sessie | 220,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran 2 cc + hyaluronzuur-injectie 2.5 cc – 3 sessies | 750,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran Eye, 2 cc – 1 sessieFor the eye area. | 250,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran HB Plus, 2 ccLower-discomfort REJURAN formulation designed to improve skin recovery and deep hydration. | 290,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran S, 1 ccHigh-viscosity PN formulation designed for targeted treatment of scars and damaged skin tissue. | 180,000 KRWExclusief btw |
| Pumping Potenza + Rejuran Skin Booster, basis (450 shots) – 1 sessieDe wegwerptip wordt apart in rekening gebracht. | 330,000 KRWExclusief btw |
| Pumping Potenza + Rejuran Skin Booster, basis (450 shots) – 3 sessiesDe wegwerptip wordt apart in rekening gebracht. | 930,000 KRWExclusief btw |
| Pumping Potenza + Rejuran Skin Booster, double shot (900 shots) – 1 sessieDe wegwerptip wordt apart in rekening gebracht. | 500,000 KRWExclusief btw |
| Pumping Potenza + Rejuran Skin Booster, double shot (900 shots) – 3 sessiesDe wegwerptip wordt apart in rekening gebracht. | 1,410,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran skinboosterMTS treatment using 1 full vial. | 100,000 KRWExclusief btw |
ELEV Clinic
ELEV Clinic →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Rejuran Healer — 2 ml | 350,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran Healer - volledig gezicht — 4 ml | 650,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran HB — 1 ml | 240,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran HB — 4 ml | 880,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran (oogcontour) — 1 ml | 270,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran (oogcontour) — 2 ml | 540,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran HB (lippen) — 2 ml | 480,000 KRWExclusief btw |
Lienjang Gangnam
Lienjang Gangnam →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Rejuran - Rejuran Eye1 sessie (1cc) | 320,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran - Rejuran Healer2cc | 480,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran - Rejuran HB1cc | 320,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran - Lip Rejuran HB1cc for lips | 480,000 KRWExclusief btw |
| Rejuran - Rejuvelook pakketRejuran Healer 2cc, Juvelook Skin 2cc, LDM 6min, T.AIM mask pack (1 box) | 720,000 KRWExclusief btw |
Inobel Clinic Gangnam
Inobel Clinic Gangnam →| Behandelingen | Prijs |
|---|---|
| Rejuran 2cc + Glow Skin Booster 2cc | 350,000 KRWExclusief btw |
Huid & Cosmetische Geneeskunde
Springday Kliniek Sinchon
Springday Clinic Sinchon
- Rejuran, 2 cc – 1 sessie220,000 KRW
- Rejuran 2 cc + hyaluronzuur-injectie 2.5 cc – 3 sessies750,000 KRW
Huid & Cosmetische Geneeskunde
ELEV Clinic
ELEV Clinic
- Rejuran Healer — 2 ml350,000 KRW
- Rejuran Healer - volledig gezicht — 4 ml650,000 KRW
Huid & Cosmetische Geneeskunde
Lienjang Gangnam
Lienjang Plastic Surgery & Aesthetic Clinic
- Rejuran - Rejuran Eye320,000 KRW
- Rejuran - Rejuran Healer480,000 KRW
Huid & Cosmetische Geneeskunde
Inobel Clinic Gangnam
Inobel Clinic
- Rejuran 2cc + Glow Skin Booster 2cc350,000 KRW